Běh na 2 míle s úsměvem – Self-Transcendence Race

Pořádání kurzů meditace rozhodně není jedinou činností, která nás baví. 🙂 Začátkem prosince proběhl (doslova) v Olomouckých Smetanových sadech první zkušební běh na 2 míle (3,2 km). O překonání sebe sama se pokusilo 9 závodníků. S velikým předstihem zvítězil sedmadvacetiletý olomoucký běžec Karel Bránka s časem 11 minut 39 vteřin, druhé místo obsadil Dhuni Vančát ze Zlína a třetí byl Martin Březina. Běh byl určen všem věkovým kategoriím – nejmladšímu účastníkovi bylo 13 let a tomu nejstaršímu 62 let. Od nového roku budeme tyto závody pořádat v Olomouci pravidelně a vítáni jste Vy všichni, kteří rádi běháte, ať jste již zkušený běžec nebo teprve začátečník. Každý může soutěžit sám se sebou a překonávat svá dřívější dosažení. V cíli na Vás bude čekat výborný lívanec (nebo dva). A máte-li čas a chuť, můžete si udělat výlet do nedalekého Zlína, kde podobný běžecký závod probíhá pravidelně každou první sobotu v měsíci.